Ogrody do zwiedzania

Zbliża się weekend więc ja już zaczynam planować co robić by w niedzielę wieczorem nie mieć poczucia zmarnowanego czasu. Przy tej okazji pomyślałam, że mogę wam czasami podsunąć sprawdzone pomysły na spędzenie wolnego czasu.OLYMPUS DIGITAL CAMERAW tym miejscu byliśmy kilka tygodni temu, ale wydaje się że na najbliższy weekend będzie to miejsce idealne. Pogoda ma być ciut lepsza niż dotychczas a w razie czego można się ukryć w bardzo ładnej stylowej kawiarni i posmakować gorącej czekolady lub pysznych deserów. Można też zjeść obiad my jednak nie próbowaliśmy więc nie wiem czy jest godny polecenia.

Miejsce o którym piszę znajduje się w Goczałkowicach. więcej informacji możecie znaleźć na stronie internetowej http://www.kapias.pl. My trafiliśmy tam szukając inspiracji do zagospodarowania naszego ogródka. Okazało się, że w ogrodach pokazowych,  obok gospodarstwa szkółkarskiego, stworzono magiczny świat który zapewne spodoba się waszym dzieciom jak i wam samym. Miejsce jest bardzo urokliwe w zależności od czasu jakim dysponujecie, można tam spędzić godzinę na szybkim spacerze jak i pięć godzin łącząc opalanie na ławeczce, wspinaczkę na placu zabaw i dobre jedzenie.

Dla tych, którzy do Goczałkowic mają daleko i chcieliby w trakcie jednego wyjazdu zobaczyć coś więcej, polecam również zaporę wodną na Zbiorniku w Goczałkowicach. Można po niej jeździć wózkiem z dzieckiem, spacerować a także poruszać się na rowerze lub rolkach. Widoki na ogromny Zbiornik Goczałkowicki wprowadzają w nadmorski wakacyjny klimat. Szkoda tylko, że nie można zamoczyć stóp :)

Poniżej zdjęcia z ogrodów i zapory. Mąż na pewno uzna że za dużo ich wkleiłam ale chcę żebyście mieli jak najlepsze wyobrażenie co możecie zobaczyć w miejscach, które polecam. Dodam, że teraz gdy więcej krzewów i kwiatów zakwitło pewnie jest tam jeszcze ładniej niż na początku wiosny gdy my tam byliśmy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Reklamy

2 thoughts on “Ogrody do zwiedzania

  1. Aga wcale nie jest za dużo zdjęć, im więcej tym lepiej. Super pomysł z zamieszczaniem ciekawych miejsc. Na pewno będę zaglądać bo zawsze brakuje mi pomysłów na weekend. Tym bardziej że wakacje się zbliżają, a nie zawsze trzeba wyjeżdżać bardzo daleko żeby się dobrze bawić

    • Długo się zastanawiałam czy na blogu, który z założenia miał być blogiem o szyciu i projektowaniu wypada dodać taką zakładkę. Ostatnio zaczynam żałować, że nie nadałam mu bardziej ogólnego charakteru np. live style. Wtedy mogłabym pisać o wszystkim co przyjdzie do głowy. Na tworzenie kolejnych blogów niestety nie mam czasu. Cóż póki co fajnie, że nowa zakładka się spodobała. Będę w takim razie inspirować także do wyjazdów tych dalszych i bliższych. Mamy już ich trochę za sobą więc w ramach wolnej chwili będę opisywać i polecać lub odradzać różne miejsca.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s